ניתוחים פלסטיים
 
03-6020022
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
* שם:
 
  טלפון:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניתוח הגדלת חזה

 

האם את שוקלת לבצע ניתוח הגדלת חזה?

 

האם את מעוניינת להעלות לך את הביטחון העצמי ולהרגיש טוב יותר עם עצמך?

 
 
כיום קיים מגוון רחב מאוד של ניתוחים פלסטיים. ללא ספק ניתוח הגדלת חזה הוא הניתוח הנפוץ מבין הניתוחים הפלסטיים בכלל ומבין שלל ניתוחי החזה בפרט. השילוב בין ניתוח מהיר ופשוט יחסית לבין מנתח פלסטי מקצועי, מוסמך ובעל ניסיון רב בהגדלת שדיים מוביל להליך קוסמטי כירורגי בעל אחוז שביעות רצון גדולה במיוחד.
 
 
 
ניתוח להגדלת חזה - ד"ר רדרמן
 
 
 

מי יכולה לבצע ניתוח להגדלת חזה?

 
לא כל אחת יכולה לעבור ניתוח מסוג זה. חשוב לוודא כי המטופלת מתאימה לו גם מבחינה בריאותית על ידי בדיקה קלינית של השד מצד אחד, אך גם מבחינה רגשית על ידי שיחה עם המנותחת הפוטנציאלית כדי להבין מה היא מצפה מהניתוח, לאילו תוצאות היא מעוניינת להגיע ומהן הסיבות אשר הובילו אותה לקבל את ההחלטה להגדיל את החזה.
ישנן שתי קבוצות עיקריות של נשים אשר נוהגות לעבור ניתוח להגדלת חזה:
 
  • נשים צעירות אשר סיימו את שלבי ההתפתחות ואינן מרוצות מגודל החזה.
  • נשים לאחר לידה והנקה אשר איבדו את צורתו המקורית של החזה.
 
במרוץ השנים כוח המשיכה גם הוא נותן את אותותיו. עם זאת נשים מבוגרות אינן מופיעות כקבוצה עיקרית אשר עוברת את הניתוח. הסיבה לכך היא שחשוב להבחין בין ניתוח הגדלת חזה לבין ניתוח הרמת חזה. לעיתים קרובות גודל השד תקין ולאחר ניתוח הרמה הוא חוזר להיות זקוף ויפה. לעומת זאת לעיתים יש צורך בשילוב של שני ניתוחים פלסטיים, אחד בו משתילים את שתל הסיליקון ושני בו מבצעים הרמת חזה להשלמת המראה.
 

כמה מגדילים?

 
למרות הפנטזיות לגדלים שונים, ההחלטה היא לא לגמרי שלך. כאשר בוחרים את סוג השתל, הצורה הרצויה והגודל, ניתן משקל כבד להחלטה שלך, אבל מנתח פלסטי מקצועי חייב לבצע בדיקות קליניות ולתכנן את ניתוח ההגדלה המתאים לך ביותר על סמך ניסיונו והידע שלו בתחום. לעיתים אם גודל השתל גדול מדי ולא מתאים לגופך, או שצורתו אינה מחמיאה למבנה הגוף שלך, חשוב להקשיב לדבריו של הרופא ולהבין את נימוקיו לבחירת שתל זה או אחר.
 
ד"ר דוד רדרמן ישמח לייעץ לך וללוות אותך באופן אישי לאורך הדרך ניתוח הגדלת חזה הוא לא עוד מוצר שקונים בסופר. על כן, אנו מזמינים אותך לפגישת היכרות וייעוץ ללא התחייבות על מנת שנוכל יחד להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבורך.
 

החלמה מניתוח הגדלת חזה כוללת מספר שלבים:

 

אם את מתעניינת בניתוח להגדלת חזה, כדאי שתהיי מודעת מראש למה שתרגישי אחרי הניתוח. קחי בחשבון, שלא כל התופעות תתרחשנה, ושגם אלה שכן תתרחשנה בדרך כלל חולפות בתוך זמן יחסית קצר. אנחנו במרפאה של ד"ר רדרמן מאמינים, כי המודעות לתופעות שיכולות לקרות וההכנה המוקדמת לקראתן יכולה להקל מאוד על התקופה שלאחר הניתוח, כי כשיודעים לקראת מה הולכים הרבה יותר קל להתמודד. והתוצאות? יהיו שוות את הכול – בהתחייבות.
 

מה מרגישים אחרי הניתוח וממה יש להימנע?

 

א. מיד אחרי הניתוח – ניתוח הגדלת חזה מסתיים כאשר הרופאים מלבישים חזיית ספורט על האיזור או לחילופין חובשים אותו בתחבושת אלסטית. 

ב. יממה לאחר הניתוח – כיממה לאחר הניתוח ניתן להרטיב את החזה במים, אולם לאחר מכן ועד חודש אחרי הניתוח יש ללבוש רק חזיית ספורט בלי ברזלים. את החזייה יש ללבוש במשך 24 שעות ביממה וגם במהלך השינה. 

ג. תופעות לוואי – נפיחות של השדיים וגם נוקשות הן תופעות לוואי מוכרות של החלמה מניתוח הגדלת חזה. תופעות אלו אינן מסוכנות וכבר לאחר זמן קצר צפויה הנפיחות לרדת. 

יש מספר תופעות שצפויות להתרחש לאחר הניתוח, כאשר אצל כל אחת הן מתרחשות בעוצמות שונות ובאופנים קצת שונים, ויהיו נשים שהן יהיו אצלן מינוריות או אפילו לא יורגשו כלל. הכול תלוי בסוג הניתוח (הכנסת הסיליקון מתחת לשריר – כן או לא), בסף הכאב של המטופלת ובפעולות שהיא עושה. בין התופעות השכיחות יותר ניתן למנות את התופעות הבאות:

•כאבים – כאמור, תהיינה נשים שיסבלו מכאבים מאוד חזקים ותהיינה כאלה שיגידו שהן לא מרגישות שום דבר. בכל מקרה, אם מדובר בניתוח שכולל הכנסה של סיליקון אל מתחת לשריר, צפויים להיות כאבים חזקים יותר, בגלל ההפרדה שמבצעים בין השריר לצלעות התחתונות. אחרי יום או יומיים מהניתוח הכאבים צפויים להיחלש, אולם סביר להניח שעדיין יורגשו בעת הרמת הידיים אל מעל לקו הכתפיים.

•שינויים בתחושה – כתוצאה מהניתוח יכול להיווצר מצב של חוסר תחושה זמני, בעיקר בעטרה – האזור שמסביב לפטמה. לא צריך להיבהל – זו תופעה מוכרת ושכיחה, והיא צפויה לחלוף בתוך מספר ימים. מאידך, יכולה להתרחש גם תופעה של רגישות יתר באזור – וגם זה נורמלי, מוכר וצפוי לחלוף תוך ימים מספר.

•מראה – לאחר ניתוח הגדלת חזה השדיים צפויים להיות זקורים ונפוחים, כתוצאה מהצטברות נוזלים ובצקת – תופעות שהן חלק בלתי נפרד מהתגובה של האזור לניתוח. תופעות אלה צפויות להיעלם לאחר מספר חודשים, ואז החזה ירד למקומו הטבעי ויהיה נפוח פחות. לאחר כשנה וחצי ממועד ביצוע הניתוח החזה צפוי להגיע למראהו הסופי.

 
ניתוח הגדלת חזה
 

טיפים להחלמה מהירה יותר לאחר ניתוח הגדלת חזה

 

על מנת לסבול כמה שפחות כאבים ולהחלים כמה שיותר מהר, מומלץ ליישם את הטיפים הבאים:

•ותרי על פעילות גופנית – כדאי מאוד לשמור את הרמת המשקולות לעוד מספר חודשים. פעילות גופנית מאומצת של פלג הגוף העליון עלולה לגרום לכאבים חזקים. המתיני כחודש, ואז תוכלי לחזור לפעילות. בינתיים תוכלי לעשות הליכות – גם להן יש חשיבות לא מעטה.

•היעזרי כמה שיותר – נסי לא להיות גיבורה לפחות למשך שבוע או שבועיים לאחר הניתוח. היעזרי כמה שרק תוכלי באנשים שישמחו להגיש לך עזרה – זה יעזור מאוד להחלמה.

•שתי מים – המים עוזרים מאוד לגוף להתמודד עם טראומות.

•היזהרי בתנוחותייך – כדאי מאוד לוותר על שכיבה על הבטן, על תרגילי מתיחה ועל התכופפות מאומצת. תנוחות אלה מאמצות את האזור ועלולות לגרום לכאבים.

•ובעיקר: הקשיבי לרופא שלך – הישמעי להנחיותיו של הרופא שביצע את הניתוח. הוא מכיר אותך ואת התופעות שיכולות להתרחש, והוא ינחה אותך בצורה הטובה ביותר כיצד להתמודד עם המצב החדש עד להחלמה המלאה של האזור.

 
צרי עמנו קשר עוד היום!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ניתוחים פלסטיים - ד"ר רדרמן, וייצמן 14, מגדל וייצמן (ליד בי"ח איכילוב) קומה 17 משרד 1714, תל אביב 
טל': 6020022 - 03, פקס: 9088776 - 03
 
 
 
אהבתם את האתר?
סמנו לנו +1