ניתוחים פלסטיים
 
03-6020022
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
* שם:
 
  טלפון:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדובר בתיקון של מבנה האף על ידי הסרת חלקי סחוס ועצמות מיותרות. ללא חלקים אלו יכול מנתח מקצועי לקבוע את הצורה הרצויה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי הניתוח דורש תקופת המתנה לאיחוי מלא. 

 
 

ניתוח פלסטי באף

 

ד"ר רדרמן הינו רופא מומחה לכירורגיה פלסטית בעל ניסיון ומוניטין בני עשרות שנים. במשך שנות פעילותו ביצע אינספור ניתוחים פלסטיים לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים, אשר נהנו מייעוץ מקצועי, מיחס אישי, ומטיפול מסור, קשוב ואמפטי. 
 

ניתוח פלסטי באף אצל ד"ר רדרמן

 

כולם רוצים אף יפה שיכול להאיר בצורה חדשה את כל מראה הפנים. בשנים האחרונות הופך ניתוח פלסטי באף לאופציה המועדפת על גברים ונשים בגילאים שונים, בין היתר בשל יתרונות כגון:
 
 
ניתוח פלסטי באף
 
 
 

- אחוזי הצלחה מרשימים


- מינימום תופעות לוואי


- רמת ביצוע מדויקת


- מחירים אטרקטיביים
 
 
 

הרדמה ושיטות ניתוח פלסטי באף

 
אף מושלם הוא תוצאה של ניתוח פלסטי באף מוצלח הכולל הרדמה מקומית בתוספת טשטוש עמוק. זו הרדמהמועדפת היות ואין בה צורך בחיבור המנותח למכשירי הנשמה, פעולה המאריכה את זמן הניתוח ובנוסף גוררת עלייה במחיר.

הדרכים בהן ניתן לבצע ניתוחי אף:


א. ניתוח חיצוני – כאן הדגש הוא על חתך חיצוני דרכו ניתן להגיע אל הסחוס והעצמות. הניתוח החיצוני קל יותר לביצוע, אולם הוא משאיר סיכוי לצלקות חיצוניות ולכן הוא מבוצע רק בניתוח אף חוזר,ניתוח מחיצת אף, קיצור אף או השתלת סחוס.
ב. ניתוח פנימי – הנו בעל תוצאות אסתטיות אופטימאליות. הוא דורש מעורבות של מנתח פלסטי ברמה גבוהה והוא מבוצע דרך תעלות הנחיריים ללא חתכים חיצוניים.

ההחלמה משתנה בהתאם למטופל ולהוראות הרופא. הדבר החשוב הוא להתייעץ עם מנתח פלסטי המכיר את התחום ומחזיק בניסיון משמעותי.
 

אנשים רבים פונים למנתח פלסטי ד"ר רדרמן כי הם אינם מרוצים מהמראה הטבעי של האף שלהם. רבים מהם טוענים שאפם ארוך או רחב מדי, בעל צורה נשרית או שאינו פרופרציונלי לפניהם. לשם כך הם מגיעים לייעוץ, אשר נועד לעזור להם לקבל החלטה נכונה. הרופא מבצע הדמיה ממוחשבת, מסביר להם מהן התוצאות הצפויות וכיצד הוא יכול לסייע להם. 
 

ניתוח אף החלמה

 
לאחר ניתוח אף החלמה היא תהליך יחסית ארוך שמטרתו איחוי לפי קיבוע הצורה הרצויה. הניתוח מתבצע על ידי הסרה של חלקי סחוס ועצמות והוא כולל הרדמה מקומית בתוספת טשטוש. תהליך ההחלמה הדרגתי ונחשב קצר ביחס לעומת ניתוחים פלסטיים אחרים, אולם רצוי לבחור היטב את המנתח והכירורג על מנת ליהנות מתוצאות אופטימאליות.
 

אלו השלבים העיקריים של החלמה מניתוח אף:

 
א. אשפוז יומי – החלמה בבית החולים מחייבת אשפוז יומי. זהו השלב הראשון של ההחלמה ובמהלכו נמצא המטופל תחת השגחה ופיקוח. מיד עם תום הניתוח מועבר המטופל לאשפוז למשך יממה. עם תום יום האשפוז מסיר המנתח את הטמפונים לספיגת הדימום ובודק את תקינות המצב.

ב. החלמה בבית – השלב השני של החלמה מניתוח אף מתבצע בבית. הניתוח מלווה בדימומים מסביב לאף וגם מתחת לעפעפיים, אך אלו תופעות לוואי טבעיות שאינן דורשות התערבות רפואית. הדימום הוא תוצאה של הפגיעה בכלי הדם במהלך הניתוח והוא צפוי להיות מלווה ברגישות, כאבים, גירודים ונפיחות מסוימת. 

ג. ביקור אצל הרופא המנתח – השלב השלישי הוא ביקורת של הרופא המנתח. הביקור נערך כשבוע לאחר הניתוח ובמהלכו מוסר הסד שנועד לקיבוע. המנתח גם יכול לבחון את קצב ההחלמה ולוודא שאין בעיות רפואיות.
 

טיפים להחלמה מהירה ומוצלחת

 

בניתוח אף החלמה דורשת הקפדה על מספר כללי מפתח:

-הימנעות מפעילות גופנית
-מיעוט יציאות או חשיפה למכות באף
-הימנעות משתיית משקאות חמים 
-הימנעות מהרכבת משקפיים
-היעדר חשיפה לשמש
-הימנעות מקינוח אף 

 
אם גם אתם שוקלים ניתוח אף, צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ.
ד"ר רדרמן ישמח לספק לכם הסבר מפורט אודות הפרוצדורה של ניתוח פלסטי באף.
 

חושבים לעשות ניתוח אף? לתיאום פגישת ייעוץ חייגו: 6020022 - 03

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ניתוחים פלסטיים - ד"ר רדרמן, וייצמן 14, מגדל וייצמן (ליד בי"ח איכילוב) קומה 17 משרד 1714, תל אביב 
טל': 6020022 - 03, פקס: 9088776 - 03
 
 
 
אהבתם את האתר?
סמנו לנו +1