ניתוחים פלסטיים
 
03-6020022
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
* שם:
 
  טלפון:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניתוח סנטר כפול

 
"סנטר כפול" – אותו מראה של "שני סנטרים", נוצר בדרך כלל כתוצאה מעודפי שומן. רקמת הסנטר מהודקת בצורה מלאה לעצם הסנטר, וכאשר מצטברים שם עודפי שומן – הם בולטים החוצה ויוצרים אשליה של שני סנטרים. למרות זאת, אפשר לראות סנטר כפול גם אצל אנשים רזים שיש להם נטייה גנטית לכך. אם מעוניינים להחזיר את המצב לקדמותו, אפשר בהחלט לעשות זאת באמצעות ניתוח סנטר כפול.
 
 

תהליך ניתוח סנטר כפול

 

מדובר בניתוח שנחשב פשוט יחסית לניתוחים קוסמטיים אחרים, שכן הוא מבוסס על שאיבה של השומן מאזור הסנטר. השאיבה יכולה להתבצע בהרדמה מקומית עם טשטוש או בהרדמה כללית – על פי בחירת המנותח. משך הניתוח הוא כחצי שעה בלבד.

לפני הניתוח הרופא המנתח מסמן את השטחים בהם תתבצע השאיבה, ומנפח את אזור הסנטר באמצעות תמיסה המכילה מי מלח סטריליים, חומרי אלחוש וחומרים שמטרתם לכווץ את כלי הדם. מטרתה של תמיסה זו היא להכין את האזור בצורה טובה לשאיבה עצמה ולהפחית את הסיכון לדימום מוגבר. התמיסה מוחדרת לאזור הסנטר דרך שני חתכים קטנים משני הצדדים של הסנטר, שדרכם גם תתבצע השאיבה עצמה. השאיבה מתבצעת על ידי צינורית אחרת, וכל חתך נסגר בתפר בודד שנושר לבד אחרי כשבועיים.

 
 
 
ניתוח סנטר כפול
 
 
 

מה קורה לאחר ניתוח סנטר כפול?

 

לאחר הניתוח על המטופל לחבוש מחוך לחץ מיוחד שלוחץ על אזור הסנטר ועוטף את הפנים. לבישת המחוך נועדה למנוע הצטברות של נוזלים באזור, שיכולים לגרום לעיוות במראה הסנטר. את המחוך יש ללבוש במשך כשבועיים.

הכאבים שלאחר הניתוח הם בדרך כלל נסבלים בהחלט, אולם מי  שקשה לו לסבול אותם יוכל להתגבר עליהם בקלות באמצעות נטילת משככי כאבים סטנדרטיים. בנוסף לכאבים, במקום יכולים להיות שטפי דם ובצקות, כמו גם שינויים בתחושה. כל אלה תופעות נורמליות לחלוטין, והן צפויות לעבור לאחר מספר ימים עד שבוע. גם הפרשה דמית מהאזור היא לגיטימית לגמרי, וצפויה להיפסק לאחר יום או יומיים. 

הסיבוכים של ניתוח סנטר כפול, כגון דימום מוגבר, שטפי דם גדולים או ירידה בתחושה באזור המנותח הם נדירים ביותר וכמעט לא מתרחשים.

 

תוצאות סופיות של ניתוח סנטר כפול

 

התוצאות הסופיות של הניתוח ייראו רק לאחר מספר חודשים, עם ריפוין המלא של הרקמות.  

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ בנושא ניתוח סנטר כפול חייגו עכשיו 6020022 - 03 והצוות המקצועי של מרפאת ד"ר רדרמן ישמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ניתוחים פלסטיים - ד"ר רדרמן, וייצמן 14, מגדל וייצמן (ליד בי"ח איכילוב) קומה 17 משרד 1714, תל אביב 
טל': 6020022 - 03, פקס: 9088776 - 03
 
 
 
אהבתם את האתר?
סמנו לנו +1