ניתוחים פלסטיים
 
03-6020022
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
* שם:
 
  טלפון:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניתוחי חזה

 
ד"ר דוד רדרמן הינו מנתח פלסטי בכיר ומומחה, בעל למעלה מ-25 שנות ותק בביצוע ניתוחים פלסטיים קוסמטיים ושחזוריים. בין תחומי התמחותו, גם ביצוע מגוון ניתוחי חזה, כגון הגדלת חזה, הקטנת חזה והרמת חזה.
 

מהי מטרתם של ניתוחי חזה?

 
 
החזה נקרא כפי שהוא נקרא מלשון חזית – מקדימה, מלפנים. לא בכדי מייחסים לו אנשים חשיבות כה רבה באופן בו הם תופסים את עצמם, ובאופן בו הם שופטים ותופסים את האנשים הסובבים אותם. כאשר אדם, ואין זה משנה אם מדובר באשה או בגבר, חשים שלא בנוח עם צורת החזה או גודלו, יכול הדבר לגרור שורה של קשיים רגשיים, פסיכולוגיים ופיזיולוגיים כאחד.
 
מטרתם של ניתוחי חזה, הוא לאפשר לכל אדם לזכות לאיכות החיים הנלווית לתחושת שלמות עם הגוף. אנשים נוטים לפעמים לקשור כתרים ולייחס חשיבות יתר לניתוח קוסמטי, אך הוא אינו מחולל פלאים. עם זאת, הוא כן מסייע לנשים ולגברים לשנות דבר מה בגופם, ממנו הם אינם מרוצים, ולהשיב לעצמם את הבריאות ואת הביטחון העצמי.
 
 
 
 
ניתוחי חזה - ד"ר רדרמן
 
 
 

רוצה ללמוד עוד על ניתוחי חזה פלסטיים?

 
ניתוחים פלסטיים לעולם אינם דבר מה עליו מחליטים בקלות ראש. ד"ר דוד רדרמן ישמח לעמוד לשירותך, להאזין בקשב, לבדוק אותך, להסביר ולייעץ – כל זאת על מנת להעניק לך את כל המידע הדרוש לך כדי לקבל החלטה מושכלת ונכונה בנושא. במקרה הצורך, יציע לך ד"ר רדרמן שורה של דרכי פעולה אפשריות, וכמובן, ילווה אותך לכל אורך הדרך, מן הפגישה הראשונית, דרך הניתוח וכלה בהחלמה.
 
לקבלת פרטים נוספים על ניתוח הגדלת חזה וניתוחי חזה נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ – צרי קשר.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ניתוחים פלסטיים - ד"ר רדרמן, וייצמן 14, מגדל וייצמן (ליד בי"ח איכילוב) קומה 17 משרד 1714, תל אביב 
טל': 6020022 - 03, פקס: 9088776 - 03
 
 
 
אהבתם את האתר?
סמנו לנו +1