ניתוחים פלסטיים
 
03-6020022
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
* שם:
 
  טלפון:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניתוח מתיחת פנים

 

כיצד מתבצע הניתוח?

 

ניתוח מתיחת פנים מתבצע על ידי חיתוך המתחיל בקו השיער שמעל הרקה ויורד לאורך החיבור בין האוזן לפנים ואל מתחת לתנוך וממשיך לכיוון העורף. חתך זה מאפשר לרופא למתוח את העור לכיוון החלקים האחוריים של הפנים – הרקות, העורף והאוזניים, תוך הסרת העור המיותר שנשאר לאחר המתיחה. במהלך הטיפול מקצרים גם את השרירים ואת המעטפת של הרקמות, על מנת להשיג מראה מתוח וצעיר ככל שניתן.

 

לאחר ניתוח מתיחת פנים וצוואר

 
לאחר הניתוח נשארים בדרך כלל בהשגחה רפואית למשך כ-24 שעות. חלק מהתפרים מוסרים בדרך כלל לאחר כ-5 ימים מיום הניתוח עצמו ואת השאר מסירים בהדרגה עד חלוף כ-10 ימים מיום הניתוח. מספר צלקות חיצוניות יישארו בדרך כלל אחרי. את חלקן ניתן יהיה להסתיר כמעט לגמרי באמצעות השיער ותנוך האוזן, אולם יש לקחת בחשבון שייתכן שחלקו כן תהיינה נראות לעין. לפעילות שגרתית ניתן לחזור בדרך כלל כשלושה שבועות לאחר הניתוח.
 
 

גורמים שיכולים להשפיע על התוצאות

 

ניתוח מתיחת פנים וצוואר אמנם יכול להצעיר את מראה הפנים של כל אדם כמעט, אולם חשוב לדעת שישנם גורמים נוספים שיכולים להשפיע על התוצאות, ביניהם: 

  • תורשה
  • תזונה
  • עישון
  • סוג העור
  • חשיפה לשמש
  • שתיית אלכוהול 
  • ועוד. 
כל הגורמים הללו ייבחנו במסגרת פגישת הייעוץ עם הרופא, והשלכותיהן יוסברו למטופל במדויק.
 
 
 
ניתוח מתיחת פנים
 
 
 

ד"ר רדרמן – מתיחת פנים מקצועית

 

ד"ר רדרמן מתמחה בביצוע ניתוח מתיחת פנים וצוואר ועוד מגוון של ניתוחים פלסטיים בתל אביב והמרכז ומטופלים רבים יוכלו להעיד על התוצאות הטובות שהושגו כתוצאה מהניתוח. אם את/ה מתעניינ/ת בניתוח מסוג זה, הנך מוזמן/ת לפגישת ייעוץ במרפאה על מנת לבחון יחד את האפשרות לבצע הליך לא מאוד מסובך שיעשה אותך צעיר/ה בשנים רבות.
 
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ – צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ניתוחים פלסטיים - ד"ר רדרמן, וייצמן 14, מגדל וייצמן (ליד בי"ח איכילוב) קומה 17 משרד 1714, תל אביב 
טל': 6020022 - 03, פקס: 9088776 - 03
 
 
 
אהבתם את האתר?
סמנו לנו +1