ניתוחים פלסטיים
 
03-6020022
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
* שם:
 
  טלפון:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מילוי קמטים – כדי להיראות ולהרגיש צעירים

 
 

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה חייגו עכשיו 6020022 - 03.

 
אם הקמטים שצצו ושממשיכים לצוץ על פניכם מפריעים לכם, יש היום פתרון שיכול להיות מושלם עבורכם. מילוי קמטים זה השם, וכשעושים אותו נכון, אפשר להשיג תוצאות נפלאות.

ד"ר רדרמן מתמחה בתחום ומתכבד להזמיכם לפגישת ייעוץ בקליניקה, על מנת לבדוק אם הטיפול אכן מתאים גם לכם.
 

מהם קמטים?

 
 
 
מילוי קמטים
 
 
 
אותם קפלי עור קטנים שצצים בשלב מוקדם או מאוחר יותר על פנינו, ומסגירים את הגיל שלנו. בסופו של דבר, לא משנה מה נעשה או לא נעשה – אין דרך להתחמק מהם. יחד עם זאת, עולם הרפואה האסתטית והניתוחים הפלסטיים מציע מגוון רחב של טיפולים המצמצמים אותם ואת הנראות שלהם, והופכים את המצב להרבה יותר נסבל. אחד הטיפולים הפופולריים והאפקטיביים ביותר בתחום הוא מילוי קמטים.
 

 

איך זה עובד?

 
במסגרת מילוי קמטים מזריקים אל מתחת לעור חומרי מילוי מסוימים, בהתאם להחלטת הרופא והמטופל כאחד. מדובר בחומרים שממלאים את ה"חריצים" בעור, נותנים נפח לאזור ה"מקומט" ומעניקים לו מראה מתוח וחלק. בין חומרי המילוי ישנם כאלה קבועים, המספקים תוצאות מתוחות למשך כ-5 שנים, ובהם הבוטוקס המוכר כמו גם ביואלקמיד, דייספורט וסיליקון רפואי; בנוסף, ישנם חומרים טבעיים כגון קולגן, גובידרם, רסטילן, חומצה פולי-לקטלית, היאליפורם ועוד, המספקים תוצאות למשך כחצי שנה עד שנתיים. ההזרקה מתבצעת בקליניקה, ללא הרדמה, וניתן לשוב לפעילות מיד לאחריה. לאחר הטיפול צפויים כאבים מקומיים ו/או אדמומיות קלה, החולפים כעבור מספר שעות עד מספר ימים. 
 

 
 

כמה זמן נמשך הטיפול בקמטים?

 

מילוי קמטים הוא הליך יחסית קצר, שיכול להסתיים בתוך פחות מחצי שעה. כאמור, לאחר סיומו ניתן לשוב לחיי שגרה מלאים, יתרון גדול על פני פרוצדורה ניתוחית המחייבת החלמה ארוכה. 

 

כיצד בוחרים את סוג הטיפול?

 
כפי שראינו, מילוי קמטים הוא לא תהליך אחיד, וכל אדם זקוק להתאמה פרטנית. בראש ובראשונה יש לבחון את מצב עורו של המטופל כדי לבחון איזה חומר יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר. לאחר מכן חשוב ביותר לבחון האם קיימת רגישות כלשהי לאותו החומר, ורק לאחר ביצוע כל הבדיקות הדרושות ניתן לפנות לביצוע ההליך עצמו. דילוג על שלב זה או אחר עלול לגרום לתוצאות בלתי רצויות.
 
 
 
מילוי קמטים
 
 
 

 

ד"ר רדרמן – המומחה במילוי קמטים

 
אין ספק, כי מדובר בהליך טיפולי פשוט יחסית אשר יכול להשיג תוצאות מצוינות. פנייה לאיש מקצוע מומחה אשר בעברו טיפולים רבים ומאות לקוחות מרוצים, תגדיל את הסיכוי שתהיו שבעי רצון מהתוצאות.

הנכם מוזמנים לפגישת ייעוץ במרפאתו של ד"ר רדרמן, מומחה בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום הרפואה האסתטית, על מנת להתאים את סוג מילוי הקמטים למצב העור שלכם.
 

 

לקביעת פגישה ולקבלת מידע נוסף חייגו 6020022 - 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ניתוחים פלסטיים - ד"ר רדרמן, וייצמן 14, מגדל וייצמן (ליד בי"ח איכילוב) קומה 17 משרד 1714, תל אביב 
טל': 6020022 - 03, פקס: 9088776 - 03
 
 
 
אהבתם את האתר?
סמנו לנו +1