ניתוחים פלסטיים
 
03-6020022
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
* שם:
 
  טלפון:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הרמת עפעפיים

 
 
הרמת עפעפיים - ד"ר רדרמן
 
 
 
עם השנים גופנו עובר שינויים רבים, ואחד מהם הוא צניחת הגבות והעפעפיים. תופעה זו גורמת למראה עצוב של העיניים, ועלולה אף לפגוע בשדה הראייה. ניתוח להרמת עפעפיים מהווה פעולה כירורגית במהלכה מוציאים חלקי עור מיותרים, וכך מחזירים את השמחה לעיניים.
 

מעוניינים גם אתם להשיב את הניצוץ לעיניכם? חייגו: 6020022 - 03
 
 
 

למי מתאים ניתוח הרמת עפעפיים?

 

  • למי שיש עפעפיים עליונים נפוחים
  • למי שיש עודפי עור אשר חוסמים את שדה הראייה
  • למי שיש "שקיות" מתחת לעיניים 
 

למען תחושה טובה יותר

 

אין זה סוד שמראה חיצוני משפיע בצורה ישירה על ההרגשה. ברגע שאדם מסתכל במראה ורואה בה איש זקן, הוא גם מרגיש כך. לעומת זאת, מראה פנים רעננות ומחייכות, מעניקות תחושה שונה לגמרי. 

ניתוח עפעפיים המתבצע על-ידי ד"ר רדרמן מחזיר את המטופלים שנים אחורה, ומאפשר להם ליהנות ממראה פנים צעירות יותר. אך מעבר לזאת, תופעת צניחת העור סביב העיניים אינה אופיינית רק לאנשים מבוגרים, וישנם אנשים צעירים למדי שנופלים קורבן לגנטיקה. בשל סיבה זו, הניתוח מושך גם אנשים בטווח גילאים רחב.
 

למען הראייה שלכם

 

חשוב לציין שהרמת עפעפיים איננו רק טיפול קוסמטי שנועד לשנות את מראה הפנים. לפעמים ניתוחים פלסטיים אלו הם בעלי השפעה ישירה גם על איכות הראייה. במקרים רבים פונים לרדרמן אנשים אשר סובלים מהגבלה של שדה הראייה. במיוחד בגיל מבוגר, כשיש בעיות מורכבות יותר עם העיניים, רצוי לטפל בבעיה ולפתור אותה. הניתוח מאפשר לתקן את שדה הראייה, ולכן כדאי לשקול זאת ולו מהסיבה הבריאותית הזו.
 

ניתוח פשוט וקל, שישפר את איכות חייכם

 
הרמת עפעפיים מתבצעת בהרדמה מקומית בלבד, ולא מצריכה תקופת אשפוז ממושכת. תופעות הלוואי כגון ראייה מטושטשת, נמשכות מספר ימים בלבד, ולכן המטופל מצליח לחזור לחיי היומיום במהרה.

ד"ר דוד רדרמן הוא מנתח פלסטי מקצועי ומנוסה, בעל ניסיון של שנים בתחום הכירורגיה הפלסטית. בקליניקה שלו תוכלו לעבור ניתוח להרמת עפעפיים, וליהנות מטיפול מסור, מיחס אישי וחם וממחירים אטרקטיביים.
 
אתם מוזמנים למרפאתו של ד"ר דוד רדרמן לביצוע ניתוח להרמת עפעפיים. בקליניקה של ד"ר רדרמן אתם נהנים משנים של ניסיון ומטיפול מסור של מנתח פלסטי מקצועי.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ניתוחים פלסטיים - ד"ר רדרמן, וייצמן 14, מגדל וייצמן (ליד בי"ח איכילוב) קומה 17 משרד 1714, תל אביב 
טל': 6020022 - 03, פקס: 9088776 - 03
 
 
 
אהבתם את האתר?
סמנו לנו +1