ניתוחים פלסטיים
 
03-6020022
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
* שם:
 
  טלפון:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניתוח הצמדת אוזניים

 
ד"ר דוד רדמן הינו מנתח פלסטי בכיר בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום הכירורגיה האסתטית. הוא ישמח לעמוד לשירותכם, להסביר לכם על הפרוצדורה הכרוכה בטיפול ולהגשים לכם חלום. 
 

שוקלים לעבור ניתוח הצמדת אוזניים?

 

לתיאום פגישת ייעוץ חייגו: 6020022 - 03
 

לד"ר דוד רדרמן יש ניסיון רב בניתוח הצמדת אוזניים בולטות והוא ידאג לכך שהמראה החדש שלכם יראה טבעי ואסתטי, תוך התאמה אידיאלית למבנה הפנים שלכם. חשוב לזכור שמדובר באיבר דומיננטי במראה שלנו, והליך כירורגי כזה יכול להשיב לכם את הביטחון העצמי האבוד.
 
 
במרפאה של ד"ר רדרמן תיהנו משירות הכולל:


 

ניתוח הצמדת אוזניים והביטחון העצמי בשמיים!

 
אוזניים בולטות הן בעיה נפוצה ולא נעימה. תופעה זו גוררת יחס לגלגני מצד הסביבה הבאה לידי ביטוי בקריאות גנאי כמו "אוזני דמבו" או "אוזני פייפר". בגלל מיקום האפרכסות, ניתן לכסותן בעזרת כובע או באמצעות השיער. אבל האמת היא שפיתרונות אלו לא תמיד יעילים וטובים, כיוון שלא נעים ללכת עם כובע במקומות סגורים, והשיער זז ולא נשאר במקומו על מנת לכסות את האפרכסות באופן תמידי.

 
 
 
ניתוח הצמדת אוזניים
 
 
 
במידה וגם אתם לא מרוצים מהמראה שלכם, ניתן בקלות להתמודד עם הבושה באמצעות הליך כירורגי לא מסובך, אשר נעשה תחת הרדמה כללית או טשטוש מקומי. זהו אחד מהניתוחים הפלסטיים הפשוטים ביותר, והוא מניב תוצאות טובות לצמיתות. הליך זה אינו כואב וזמן ההחלמה ממנו קצר יחסית. למעשה, כבר באותו היום המטופל משוחרר לביתו. 
 

מאיזה גיל ניתן לעבור ניתוח הצמדת אוזניים בולטות ולמי הוא מתאים?

 
ניתן לעבור את השינוי החל כבר מגיל צעיר וכך למנוע סבל מיותר וצלקות נפשיות. ניתוח הצמדת אוזניים מיועד לכל מי שמרגיש אי נוחות לגבי אוזניו, כל מי שסובל מאפרכסות בולטות או לא סימטריות וכל מי שמעוניין לשדרג את המראה שלו.
 

אז אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף על ניתוח הצמדת אוזניים, 
פנו עוד היום למרפאתו של ד"ר רדרמן.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ניתוחים פלסטיים - ד"ר רדרמן, וייצמן 14, מגדל וייצמן (ליד בי"ח איכילוב) קומה 17 משרד 1714, תל אביב 
טל': 6020022 - 03, פקס: 9088776 - 03
 
 
 
אהבתם את האתר?
סמנו לנו +1