ניתוחים פלסטיים
 
03-6020022
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
* שם:
 
  טלפון:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בוטוקס במצח

 

כל מה שכדאי לדעת על הזרקות בוטוקס במצח

 

חושבים לבצע טיפול קוסמטי של בוטוקס במצח? כדאי שתדעו במה מדובר. קודם כל, חשוב לציין כי מדובר על הליך המבוצע על ידי אנשי מקצוע בלבד. בוטוקס עשוי מרעלן קטלני אשר בעת הזריקה גורם להרפיה של העצבים. המטרה היא להשתמש בבוטוקס על מנת למנוע פעילות יתר של השריר וכך למתוח את המצח, להעלים קמטים ולהשיג מראה צעיר ורענן. בוטוקס אחראי גם על מניעת קמטים וקווים נוספים באיזור המצח והוא מרחיק את חריצי הדאגה מעל העיניים. 


 

האם ישנן תופעות לוואי לבוטוקס?

הטיפול הקוסמטי בבוטוקס אינו מלווה בתופעות לוואי משמעותיות. הסיכונים היחידים הם מעבר של החומר לחלקים אחרים בפנים, חולשת שרירים וכאב שצפוי לעבור תוך זמן קצר. מעבר לכך, התייעצות עם מומחה ברמה גבוהה חוסכת את רוב תופעות הלוואי ומבטיחה תוצאות משביעות רצון. 
 

כיצד מתבצעת הזרקה של בוטוקס במצח?

 

אלו השלבים העיקריים במהלך טיפול בוטוקס במצח:
1. הרמת המצח ורקמות העור מעל ומסביב לגבות.
2. שרטוט מפת פנים להגדרת הקווים האופייניים המיועדים להזרקת החומר.
3. זריקה מדויקת כל חצי שעה והתמקדות בשטח נקודתי קטן. 

 

האם בוטוקס במצח כואב?

 
הטיפול בבוטוקס אינו כרוך בכאב, הוא מיועד גם לגברים וגם לנשים והוא כולל מפגשי מעקב להשפעה אופטימאלית. הטיפול יעיל גם עבור אנשים הסובלים מצניחת עפעפיים או צניחת גבות אך הוא לא מתאים למי שנמצא בסיכון לשבץ מוחי.
 
התלבטויות ודילמות לפני טיפולי בוטוקס הן חלק בלתי נפרד מהתהליך הרפואי. יחד עם זאת, כדאי לעבור את התהליך בליווי אנשי מקצוע ומומחים מנוסים. אנחנו במרפאה של ד"ר דוד רדרמן מבינים את המשמעות של טיפול מן הסוג הזה. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ותאמו פגישה לא מחייבת עם מומחה לניתוחים פלסטיים. נלווה אתכם לכל אורך התהליך ונעמוד לרשותכם בכל שאלה. 
 

רוצה לשמוע על הטיפול? חייגי למרפאתו של ד"ר רדרמן 6020022 - 03

 
בוטוקס במצח
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ניתוחים פלסטיים - ד"ר רדרמן, וייצמן 14, מגדל וייצמן (ליד בי"ח איכילוב) קומה 17 משרד 1714, תל אביב 
טל': 6020022 - 03, פקס: 9088776 - 03
 
 
 
אהבתם את האתר?
סמנו לנו +1